PROFESJONALNY

SERWIS

PRZEWOZU

OSOBOWEGO

DO WŁOCH i AUSTRII

DOSTAWY 
PRZESYŁEK,
PACZEK,
MIENIA

PRZEWÓZ OSÓB      PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-888             735-228-877 
 
 
 

PROFESJONALNE,

NOWE,

BEZPIECZNE

BUSY DO WŁOCH

PRZEWOZY OSÓB DO RZYMU

PRZEWÓZ OSÓB 
735-228-888
 
 
PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-877

PROFESJONALNY SERWIS PRZEWOZU OSOBOWEGO

DO WŁOCH, AUSTRII, SZWAJCARII 

PRZEWÓZ OSÓB 
735-228-888
 
 
PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-877

PROFESJONALNYE i PEWNE USŁUGI PRZEWOZOWE

Polonia bus


LIECHTENSTEIN


turystyka


RELIGIA

Organizujemy wyjazdy do Austrii

religia


INFORMACJE


Życie we Włoszech

SZUKASZ BUSA DO LIECHTENSTEINU?


BUS DO LIECHTENSTEINU?


PRZESYŁKI DO LIECHTENSTEINU!
Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego i rzetelnego przewoźnika obsługującego trasę Polska - Austria, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Bus do Austrii prowadzony przez naszego kierowcę to doskonały wybór, czyli doskonała jakość usługi i komfort jazdy, a także gwarancja dotarcia do celu w najmniej uciążliwy dla siebie sposób. Dlaczego warto nas wybrać? Obsługujemy różnego rodzaju przewozy do Austrii. Jesteśmy firmą świadczącą usługi przejazdu zarówno pracowników w celach służbowych, turystów zwiedzających rekreacyjnie Austrię oraz Wiedeń czy wreszcie obsługujemy zorganizowane wycieczki z biur podróży.


Austria


- Po co zastanawiać się i kłopotać problemami z porozumieniem się na austriackiej stacji paliw, jeśli nie posługują się Państwo na co dzień językiem niemieckim?

- A może nie mogą Państwo znaleźć drugiego kierowcy, aby pojechać własnym autem w tak długą podróż, a zależy Wam na jak najszybszym dotarciu do celu?

To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to profesjonalizm i doświadczenie kierowców w kierowaniu pojazdami i ich troska o to, by wszyscy pasażerowie bezpiecznie dotarli do celu, a także komfortowe busy do Wiednia czy konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług.


ZAPRASZAMY!

Busy do Austrii