BUSY HOLANDIA, BELGIA, AUSTRIA, WŁOCHY

DOSTAWY PRZESYŁEK, PACZEK, MIENIA


  
 

PROFESJONALNY SERWIS PRZEWOZU OSOBOWEGO

DO WŁOCH, AUSTRII, SZWAJCARII 

PRZEWÓZ OSÓB
PRZEWÓZ PACZEK

+48 735 228 899

+48 735 228 877

PROFESJONALNY

SERWIS

PRZEWOZU

OSOBOWEGO

DO WŁOCH i AUSTRII

DOSTAWY 
PRZESYŁEK,
PACZEK,
MIENIA

PRZEWÓZ OSÓB
PRZEWÓZ PACZEK

+48 735 228 899

+48 735 228 877


SZYBKIE, PEWNE, NIEZAWODNE

przewozy do Niemiec, Holandii i Belgii

DOSTAWY PRZESYŁEK, PACZEK, MIENIA


PRZEWÓZ OSÓB +48 735 228 899
PRZEWÓZ PACZEK
+48 735 228 877

  
 

PROFESJONALNYE i PEWNE USŁUGI PRZEWOZOWE

Polonia bus

Busy z Polski do Belgii


Antwerpia, Gandawa(Gent), Charleroi, Liège, Bruksela, Schaarbeek, Brugia(Brugge), Anderlecht, Namur


BUSY Z Belgii DO Polski


Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Wrocław, Kielce, Lublin, Rzeszów, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Sandomierzm Tarnów, Zamość

ROZKŁAD JAZDY:


z Polski  do Belgii w PONIEDZIAŁKI, WTORKI, PIĄTKI I SOBOTY

powroty z Belgii  do Polski we WTORKI, ŚRODY,SOBOTY I NIEDZIELE


       PRZEWÓZ OSÓB      PRZEWÓZ PACZEK 
537 897 897


Nasze busy obsługują cały obszar krajów Beneluxu, docieramy do każdego zakątka Belgii

CENY BILETÓW DO BELGII


280 PLN.


W Zasięgu polonia bus znajdują się wszystkie miejscowości w Belgii 


Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii

Wśród dwóch najchętniej odwiedzanych miast Belgii znajdują się: Bruksela - stolica kraju, oraz Brugia - miasto pełne przepięknych, historycznych  zabytków i urokliwych uliczek, w których aż miło jest się zgubić. Do najważniejszych zabytków Brugii należy Katedra Świętego Zbawiciela. Początek jej budowy przypada na wiek XII, jednak początek katedry to dopiero XVIII wiek, kiedy to dobudowano do niej charakterystyczną, wysoką wieżę. We wnętrzu znajduje się mnóstwo zabytków rzeźbiarrzeźbiarskich i malarskich, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom sztuki i kultury. 


Katedra Najświętszej Marii Panny w Antwerpii

Jest to kolejne miejsce szczególnie warte zobaczenia. Katedra stanowi jedną z najwyższych na świecie i jest jednocześnie najważniejszym kościołem w Belgii. Budowano ją ponad 200 lat od XIV do XVI wieku. Posiada cechy stylu gotyckiego, barokowego oraz rokoko.

Belgia to jedno z najchętniej odwiedzanych państw w Europie. Szczególnie chętnie jeżdżą do niego także Polacy, a to ze względu na stosunkową bliskość oraz przynależność Belgii do Unii Europejskiej, dzięki czemu nie są konieczne żadne dodatkowe dokumenty do przekroczenia granicy prócz ważnego paszportu lub dowodu tożsamości. Oto najważniejsze atrakcje turystyczne Belgii, obok których po prostu nie można przejść obojętnie.


Belgijska czekolada

Czekolada jest produktem, z którego Belgia jest najbardziej znana. Będąc w tym przepięknym kraju zdecydowanie warto zajrzeć do jednego z małych sklepików lub kawiarenki, która serwuje czekoladę do picia. Belgijska czekolada to produkt znany i ceniony na całym świecie, dlatego będąc w Belgii nie powinniśmy sobie odmawiać tego wyjątkowego przysmaku. Warto zabrać ze sobą także kilka tabliczek do domu, bowiem naprawdę ciężko zapomnieć o tym wyjątkowym smaku.


busy do Belgii

SZUKASZ BUSA DO Belgii?

WYGODNE i SZYBKIE  przewozy do Belgii.

Na co możesz liczyć korzystając z naszych busów? Przede wszystkim na możliwość zamówienia przejazdu przez telefon, Internet, gwarancje wykoania usługi na najwyższym poziomie. Po drugie, możesz tutaj dowiedzieć się, dlaczego warto skorzystać z usług właśnie tej firmy. Nasz oferta stanowi zatem kompendium usług transportowych. Jeżeli zatem cenisz sobie bezpieczeństwo podróży i kupując bilet liczysz na to, że zostanie Ci zapewnione nie tylko owe bezpieczeństwo, ale i wszelkiego rodzaju wygody związane z dostaniem się do Belgii, a także chcesz trafić do tego kraju nie wydając zbyt dużo pieniędzy, powinieneś wejść tutaj już teraz i złożyć rezerwację. W końcu po co korzystać z usług niesprawdzonych firm, skoro można zdecydować się na ofertę tej naprawdę zaufanej?