PROFESJONALNY

SERWIS

PRZEWOZU

OSOBOWEGO

DO WŁOCH i AUSTRII

DOSTAWY 
PRZESYŁEK,
PACZEK,
MIENIA

PRZEWÓZ OSÓB      PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-888             735-228-877 
 
 
 

PROFESJONALNE,

NOWE,

BEZPIECZNE

BUSY DO WŁOCH

PRZEWOZY OSÓB DO RZYMU

PRZEWÓZ OSÓB 
735-228-888
 
 
PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-877

PROFESJONALNY SERWIS PRZEWOZU OSOBOWEGO

DO WŁOCH, AUSTRII, SZWAJCARII 

PRZEWÓZ OSÓB 
735-228-888
 
 
PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-877

PROFESJONALNYE i PEWNE USŁUGI PRZEWOZOWE

Polonia bus

Busy z Polski do Niemiec


Frankfurt, Stuttgart, Munich, Nuremberg, Hesja, Szwabia, Mannheim, Karlsruhe,Wiesbaden, Augsburg, Breisgau, Fryburg, Mainz, Heidelberg, Darmstadt, Regensburg, Würzburg, Ingolstadt, Heilbronn, Ulm, Offenbach, Pforzheim, Fürth, Erlangen, Reutlingen


BUSY Z Niemiec DO Polski


Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Wrocław, Kielce, Lublin, Rzeszów, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Sandomierzm Tarnów, Zamość

Busy do Niemiec

CENY BILETÓW DO NIEMIEC ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ 


OD 240 PLN.


W Zasięgu polonia bus znajdują się wszystkie miejscowości w Niemczech gdzie kody pocztowe zaczynają się od 

6,7,8,9

Jesteśmy dynamiczną firmą, której podstawowym zadaniem są przewozy osób do wielu krajów Europy w tym również do Niemiec. Zajmujemy się głównie transportem pasażerskim. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz czyste i zadbane pojazdy o nienagannym stanie technicznym.

Realizujemy zarówno zamówienia grupowe, jak również indywidualne. Możemy odebrać klienta z dowolnego miejsca i dostarczyć pod wskazany adres. Busy do Niemiec korzystają najczęściej z szybkich form transportu, takich jak drogi ekspresowe i autostrady, dzięki czemu podróż jest maksymalnie skrócona. Dodatkowo kierowcy korzystają z nawigacji satelitarnej, aby w razie konieczności wybrać optymalną drogę do celu. Nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzacje oraz wygodne siedzenia. Podczas podróży klienci mogą odpocząć, ale też istnieje możliwość podziwiania widoków.

SZUKASZ BUSA DO Niemiec?

WYGODNE SZYBKIE I BEZPIECZNE BUSY DO WŁOCH.

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny transport do naszego zachodniego sąsiada w bardzo kameralnych warunkach, to jeszcze dziś sprawdźcie nasze busy do Niemiec. Posiadany nowoczesną flotę pojazdową i zatrudniamy najlepszych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć przewóz osób na bardzo wysokim światowym poziomie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze busy do Niemiec i często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z kompleksowych usług. W branży transportowej działamy od bardzo dawna, a dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych. Jeżeli w pierwszej kolejności cenią sobie Państwo bezpieczeństwo, elastycznie dopasowany rozkład jazdy do Państwa indywidualnych potrzeb oraz konkurencyjne ceny, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę internetową i dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów. Przewozy międzynarodowe na najwyższym poziomie tylko u Nas.