PROFESJONALNY

SERWIS

PRZEWOZU

OSOBOWEGO

DO WŁOCH i AUSTRII

DOSTAWY 
PRZESYŁEK,
PACZEK,
MIENIA

PRZEWÓZ OSÓB      PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-888             735-228-877 
 
 
 

PROFESJONALNE,

NOWE,

BEZPIECZNE

BUSY DO WŁOCH

PRZEWOZY OSÓB DO RZYMU

PRZEWÓZ OSÓB 
735-228-888
 
 
PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-877

PROFESJONALNY SERWIS PRZEWOZU OSOBOWEGO

DO WŁOCH, AUSTRII, SZWAJCARII 

PRZEWÓZ OSÓB 
735-228-888
 
 
PRZEWÓZ PACZEK 
735-228-877

PROFESJONALNYE i PEWNE USŁUGI PRZEWOZOWE

Polonia bus


Podróż do WŁOCH

Od dawna marzysz o pasjonującej przygodzie? Podróże są niekiedy tak emocjonujące, jak sporty ekstremalne. Tygodniami przeszukujesz oferty szukając ciekawych miejsc. Rzym, Wenecja, Mediolan, Florencja? Tak! Zdecydowanie wybierasz podróż do Włoch.

Włochy turystycznie


POLACY we Włoszech

Włochy są krajem niezwykle popularnym wśród Polaków. Co roku wybiera się tam kilka tysięcy obywateli naszego kraju, korzystając z szerokiej gamy ofert biur turystycznych lub wybierając się w podróż na własną rękę. Decydując się na którąkolwiek z opcji, warto do podróży dobrze się przygotować, bo Włochy są pięknym, aczkolwiek niebezpiecznym krajem - zarówno pod względem przyrodniczym, jak i panującej przestępczości.

Bilety do Włoch


OrganizacJa

wyjazdu do Włoch

O czym więc warto pomyśleć przed wyjazdem i jak się zorganizować?  Jaki jest Twój cel? Chcesz czas spędzić aktywnie - na zwiedzaniu, poznać panujące aktualnie szyki modowe, czy wybrać się w romantyczną podróż z partnerem lub partnerką? Wybierz cel swojej podróży. 

praca we Włoszech


Włochy

Włochy - słyną przede wszystkim z malowniczego Rzymu, którego atrakcją są zabytki. To Wieczne Miasto, stolica Zjednoczonych Włoch. Wśród niesamowitych dzieł architektonicznych znajdują się między innymi: barokowa fontanna di Trevi, amfiteatr wzniesiony przez cesarzy z dynastii Flawiuszów, Łuk Konstantyna, Kolumna Trajana, pomnik Wiktora Emanuela II, czy też Piramida Caiusa Cestiusza. 

INFO WŁOCHY

Jak żyje się we Włoszech

Włochy to malownicze uliczki,  miastA nad wodą, oaza Mody. 


Warto doświadczyć piękna Włoch.  Włochy, są najbardziej oblegane na północy kraju. Mediolan - stolica światowej mody. 

To właśnie w tym mieście znajduje się najpopularniejsza Dzielnica Mody położona między Piazza Duomo, Piazza Cavour i Piazza San Babila. 

W tym mieście znajdziemy butiki najpopularniejszych włoskich marek - Dolce & Gabbana, Armani, czy Gucci i Versace. 

Zachwyca też życie nocne - przepięknie oświetlone ulice i występy ulicznych artystów, którymi można zachwycać się niemal do rana. 

 Wenecja - miasto dla zakochanych. Taka podróż, to więcej niż pasja, gdyż klimat tego miejsca sprawia, że czas zatrzymuje się w miejscu. Pobyt w tym miejscu wydaje się być sztuką, w której główną rolę odgrywają gondole przewożące zakochanych... 

Wenecja

Tutaj zdecydowanie odnajdziemy wytchnienie w wirze pędzącego świata. Oczywiście i w tym mieście znajdują się zachwycające zabytki - począwszy od Placu św. Marka, na którym wystarczy rozejrzeć się, by dostrzec kolejne architektoniczne cuda. Najważniejsze z nich to Bazylika św. Marka i Pałac Dożów. Florencja - słynie ze wspaniałych muzeów, galerii i zabytków położonych w samym centrum miasta, czystych plaż i wybornych win i temperamentnych Włochów. 


To miejsce najchętniej odwiedzane przez turystów latem. Zdecydowanie warto zobaczyć Duomo Santa Maria del Fiore, czyli wspaniałą Katedrę Santa Maria del Fiore, Galerię Uffizi stanowiąca jedną z najważniejszych galerii sztuki na całym świecie, pałac oraz most Vecchio oraz Ogrody Boboli. 


Kiedy najlepiej wyjechać do Włoch?

 Decyzja Znając już cel podróży i miejsce, do którego chcemy się wybrać,przychodzi czas na podjęcie decyzji i zarezerwowanie daty wyjazdu. Korzystając z opracowań i przewodników dostępnych na miejscu, swój pobyt można skondensować nawet do 48 godzin. 


Wystarczy nawet jeden weekend, by zobaczyć najważniejsze miejsca. Jaki czas na wyjazd jest najlepszy? Podróż warto zaplanować w okresie od kwietnia do czerwca oraz od września do listopada - ze względu na korzystniejsze ceny, bezpieczniejsze dla zdrowia temperatury i mniejsze oblężenie turystów. 


Włochy

WYJAZD DO WŁOCH - JAKIE FORMALNOŚCI ZAŁATWIĆ? 

Zdrowie - stawiamy na pierwszym miejscu. Przed wyjazdem należy wyrobić i odebrać w oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia kartę EKUZ, czyli Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Uprawnia ona do korzystania z usług medycznych poza granicami kraju, w ramach opłacanych składek ubezpieczenia. Dzięki karcie możliwe jest skorzystanie z publicznej opieki lekarskiej oraz pobytu w szpitalu. Ale listę placówek najlepiej sprawdzić przed wyjazdem lub udając się do lokalnego urzędu ds. opieki zdrowotnej. Warto pamiętać o tym, by mieć ze sobą ksero karty. 


Okazujemy je rejestrując się do lekarza i zostawiamy jako potwierdzenie przysługujących nam świadczeń. Karta EKUZ nie uprawnia do bezpłatnego korzystania z prywatnej opieki lekarskiej. Dlatego dodatkowo warto zadbać o zakup indywidualnego ubezpieczenia turystycznego. Zakres takiej polisy zależy od indywidualnych potrzeb. Inaczej powinna ubezpieczyć się osoba planująca zwiedzać zabytki, inaczej ktoś, kto za cel obrał uprawianie ekstremalnych sportów. Polisa zapewni nam ubezpieczenie kosztów leczenia w każdym przypadku. 


Oznacza to, że nie musimy szukać publicznej placówki (jak w sytuacji posługiwania się tylko kartą EKUZ), ale udajemy się do placówki, która jest najbliżej. Podczas pobytu mogą przydać się też usługi assistance, OC w życiu prywatnym i NNW. Szczepienia - to kolejna kwestia ważna dla zdrowia. Przed wyjazdem warto wykonać zalecone przez lekarza szczepienia na 4 do 6 tygodni przed podróżą i wykupić niezbędne lekarstwa. Po porady w tej kwestii najlepiej udać się do poradni medycyny podróży. 


WYBÓR PRZEWOŹNIKA 


Na koniec pozostaje równie ważny krok, co pozostałe - wybór przewoźnika. Ważne, aby firma była rzetelna i profesjonalna. Wybierając transport warto dłużej zastanowić się nad tą decyzją, zapoznać się ze stroną internetową, opiniami. Sprawdzić, czy na pewno dojedziemy dogodnych warunkach, punktualnie - w terminie, a co najważniejsze - bezpiecznie. 


busy do Włoch - przewoźnik


Udogodnieniem będzie wyjazd spod domu aż do miejsce zakwaterowania u celu podróży. Ważna jest także oczywiście cena, gdyż nie warto przepłacać. Pozostaje więc zapoznać się z przewodnikami, wybrać najlepsze miejsce dogodny czas wyjazdu, atrakcyjną wycieczkę i rozpocząć planowanie własnej podróży marzeń. Wyjazd do Włoch jest zdecydowanie warty przeżycia, w każdym wieku, zarówno w gronie przyjaciół, rodziny, jak i ukochanej osoby, w celach zawodowych lub prywatnych, z dziećmi lub bez. Nie czekajmy- podróżujmy! Wzbogacajmy swoją wiedzę o świecie i zachwycajmy się pięknem i urodzajem naszej wspaniałej Matki Ziemi.